Archiwum - marca 2005

*** Komentarze (0)
30. marca 2005 12:47:00
linkologia.pl spis.pl

heh święta święta i po świętach:) w końcu:) już nie mogłam wytrzymać z moją ekstremalnie oryginalną rodzinką:).

uwielbiam patyczaka:) i te jego genialne teksty. jeden z nich szczególnie utkwił w mojej główce-" kiedy cały cały świat sie jebie pozwól mi trzymać sie ciebie":) heh chciałabym mieć sie kogo trzymać:)

mage666 : :

*** Komentarze (0)
17. marca 2005 23:39:00
linkologia.pl spis.pl

wiara nadzieja miłość..co mi z tego zostało? nic:) w nic nie wierze, nie mam nadzieji ..jednak najmniej we mnie zostało miłości..

nie wiem kto siedzi tam na górze, ale dziękuję za mojego rafała..w sumie to niezły buraczek, ale kocham go jak nikogo..i w sumie tylko jego:) z mojego chłopaka stał się moim przyjacielem. jedynym. najlepszym..

keine Antwort ist auch eine Antwort Moniko:) kiedyś na to zadane przeze mnie pytanie odpowiedziałabyś szybko i bez wahania. dzisiaj twoja cisza dała mi odpowiedź..twoje wahanie również:) czegóż mogę ci życzyć? zebyś zawsze przemyślała to, co mówisz.. i zastanowiła się do kogo to mówisz. czasami niektórzy biorą takie rzeczy na serio:) ja już wiem,ze tak nie jest ale mimo wszystko..

spytałaś dlaczego dałam ci twój list. sama do końca nie wiem. najprawdopodobniej żeby ci troche dopiec. chciałam też żebyś sobie przemyślała co nie co- w końcu sama tego ode mnie oczekujesz:) . i mam jedną wielka prośbę- nie wymiguj się moim dobrem:)

mage666 : :

*** Komentarze (0)
17. marca 2005 23:28:00
linkologia.pl spis.pl

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów1,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
2,
lecz miłości bym nie miał,
nic bym nie zyskał.
3.
4 więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość.

 

 

 

 

 

 

 

mage666 : :

*** Komentarze (0)
16. marca 2005 14:17:00
linkologia.pl spis.pl

juz jest w porząku:) tzn ze mną:) w zasadzie sprawa ze staśką zaczyna mi coraz bardziej wisieć:) po co mam przejmowac się osobą, która cały rok ma w dupie i zostawia mnie dla, jak to nazwała "zwykłej ciekawości". właśnie siedze u fafika. odnawiam kontakty;D bawie sie z moją chrześnic, która jest jedynym dzieckie ktróre lubie:D postanowiłam zostać jej najukochańszą ciotką i chyba mi sie to udaje:D asia jest taka słodka!!w sumie warto kochać dzieci;) bo to jedyne osoby któe cie nie zostawią:) dam jej zdjęcie na serwer, prosto z chrzcin, jak miała 9 miesięcy:) teraz ma roczek i niedawno nauczyła się chodzić:) teraz zapier*** jak mały czołg:). myśle,ze z nawiązką wynagrodzi mi staśke:) ona nie będzie mogła kopnąc  mnie w dupe choćby dlatego,ze jestem jej chrzestną i nie dostalaby prezentu na komunie:D:D

mage666 : :

*** Komentarze (1)
09. marca 2005 18:44:00
linkologia.pl spis.pl

no i chuj..jestem gotowa błagać na kolanach,zeby tylko do mnie wróciła..żeby wróciło to,co było kiedyś...jezu czemu ja jestem taka beznadziejna...

mage666 : :