Archiwum kwiecień 2006


kwi 13 2006 :D:D:D
Komentarze: 0

heh teraz naprawdę nie mogę zrozumieć czym ja sie przejmowałam:D przeciez życie jest takie piękne:)

dzięki Szafrankowi znowu zaczęłam marzyć:) tym razem o wspólnej przyszłości. a tak wogóle, obliczyłam(uwielbiam obliczać krzyżówki genetyczne:P) że mamy 25% szans na to, że nasze dziecko będzie brunetem:D chociaż każde z nas jest blondaskiem:D

mage666 : :
kwi 11 2006 HAPPY HAPPY HAPPY:D ponownie:)
Komentarze: 3

czuje sie świetnie:) cudownie wręcz:)

dzwonił dzisiaj mój Szafranek, tylko po to, żeby mi powiedzieć, że mnie kocha:)

ubóstwiam Go:D

kurcze, wolność to wspaniała sprawa:)

mage666 : :
kwi 10 2006 Freiheit:)
Komentarze: 0

w końcu:) wolna,wolna jak ptak! z dala od tej chorej miłości od tego całego chorego zjawiska, w którym babrałam sie przez trzy lata:) koniec ze słuchaniem kłamstw i z łżeniem  mnie w żywe oczy. skończyło sie:) och jak dobrze.

otworzyłam wreszcie oczy:) szkoda, że zmarnowałam te lata na taką pierdołe, zamiast zająć się prawdziwymi przyjaciółmi. ale nie ma tego dobrego co by na dobre nie wyszło. zdobyłam doświadczenie i w zasadzie tylko to sie liczy. bo ona na pewno już nie.

jak wspaniale jest móc to w końcu powiedzieć- wolna:) jak ptak:) dzięki moniczko, że byłaś ze mna. i asiu- za to, że kochasz mnie całkiem bezinteresownie. i Szafranku- za to że kochasz mnie taką, jaką jestem nie oceniasz i akceptujesz. Dzięki krzysiu, że zawsze moge z Toba pogadać. Kocham Was.

Wolna:D:D:D:D::D:D!!!!!!!

mage666 : :
kwi 01 2006 ***
Komentarze: 0

do F: no masz świętą rację. pozdrawiam i życze miłej zabawy. bo ja przez te 30 dni mam zamiar sie bawić zajebiście.

mage666 : :